This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Online ticketing sales
Welcome to our online ticketing system.
Here, you can get your tickets in a simple way.

10 Sep

Mísia, concert

Saturday, 10/09/2022 21:00

Mísia, concert

Animal Sentimental

Saturday, 10/09/2022 21:00

11 Sep

El jardí

Sunday, 11/09/2022 18:00

El jardí

Lluisa Cunillé

Sunday, 11/09/2022 18:00

16 Sep

Els ossos de Montaigne

Friday, 16/09/2022 20:00

Els ossos de Montaigne

Unaiuna

Friday, 16/09/2022 20:00

18 Sep

Animalari Urbá

Sunday, 18/09/2022 18:00

Animalari Urbá

The Tyets

Sunday, 18/09/2022 18:00

23 Sep

Paraíso Perdido

Friday, 23/09/2022 20:00

Paraíso Perdido

A partir del poema de John Milton - Andrés Lima

Friday, 23/09/2022 20:00

24–25 Sep

Kryptonita

September 24th & 25th

Kryptonita

Cia La permanent / Pau Coya

September 24th & 25th

4 Oct

Joana Serrat, concert

Tuesday, 4/10/2022

Joana Serrat, concert

Sons de nit

Tuesday, 4/10/2022

6–8 Oct

Només són coses

October 6th–8th

Només són coses

Hermanas Picahueso

October 6th–8th

8 Oct

Cigarreras

Saturday, 8/10/2022 20:00

Cigarreras

Cándido Pazó

Saturday, 8/10/2022 20:00

15–16 Oct

Laberint Striptease

October 15th & 16th

Laberint Striptease

Joan Brossa / Roberto G. Alonso

October 15th & 16th

21–23 Oct

L'Orfeo, C. Monteverdi

October 21st–23rd

L'Orfeo, C. Monteverdi

XXXVII Temporada d'Ópera

October 21st–23rd

22 Oct

Solitud a Stromboli

Saturday, 22/10/2022 20:00

Solitud a Stromboli

Imma Colomer / Fina Rius

Saturday, 22/10/2022 20:00

27 Oct

Holo#1

Thursday, 27/10/2022 20:00

Holo#1

Albert Diaz i Tomeu Moll-Mas

Thursday, 27/10/2022 20:00

28 Oct

Immunitat

Friday, 28/10/2022 20:00

Immunitat

Jordi Casanova

Friday, 28/10/2022 20:00

30 Oct

La mort i la doncella

Sunday, 30/10/2022 18:00

La mort i la doncella

Asun Noales / Franz Schubert

Sunday, 30/10/2022 18:00

3–5 Nov

Escalar un gegant

November 3rd–5th

Escalar un gegant

Bernat Molina

November 3rd–5th

6 Nov

Buffalo Bill a Barcelona

Sunday, 6/11/2022 18:00

Buffalo Bill a Barcelona

Ramon Madaula

Sunday, 6/11/2022 18:00

8 Nov

Oliva Trencada

Tuesday, 8/11/2022 20:00

Oliva Trencada

Presentació del disc "cel d'horabaixa"

Tuesday, 8/11/2022 20:00

11 Nov

De qué parlem mentre no parlem de tota aquesta merda?

Friday, 11/11/2022 20:00

De qué parlem mentre no parlem de tota aquesta merda?

La Calòrica

Friday, 11/11/2022 20:00

13 Nov

The Very Last Northern White Rhino

Sunday, 13/11/2022 18:00

The Very Last Northern White Rhino

Gaston Core

Sunday, 13/11/2022 18:00

17 Nov

Joy Speed

Thursday, 17/11/2022 19:00

Joy Speed

Lluki Portas

Thursday, 17/11/2022 19:00

19–20 Nov

Téntol

November 19th & 20th

Téntol

Cia. Manipulats

November 19th & 20th

26 Nov

La claror

Saturday, 26/11/2022 20:00

La claror

Jaume Miró

Saturday, 26/11/2022 20:00

30 Nov

Paolo Fresu Quartet

Wednesday, 30/11/2022 20:00

Paolo Fresu Quartet

Alternatilla Jazz in Baleares

Wednesday, 30/11/2022 20:00

2 Dec

L'oreneta

Friday, 2/12/2022 20:00

L'oreneta

De Guillem Clua amb Emma Vilarasau

Friday, 2/12/2022 20:00

3 Dec

Animals a la carretera

Saturday, 3/12/2022 20:00

Animals a la carretera

Francesc Company i Orquídea - XXIV Festival de Poesia de la Mediterránea

Saturday, 3/12/2022 20:00

4 Dec

Malditas Plumas

Sunday, 4/12/2022 18:00

Malditas Plumas

Sol Picó

Sunday, 4/12/2022 18:00

9–11 Dec

Les preposicions

December 9th–11th

Les preposicions

Aina de Cos

December 9th–11th

13 Dec

Ana contra la muerte

Tuesday, 13/12/2022 20:00

Ana contra la muerte

Gabriel Calderón

Tuesday, 13/12/2022 20:00

14 Dec

Cap Pela, concert

Wednesday, 14/12/2022 20:00

Cap Pela, concert

Presentació del nou disc de nadales "Encén els llums"

Wednesday, 14/12/2022 20:00

21–22 Dec

Concert de Nadal dels Cors TP

December 21st & 22nd

Concert de Nadal dels Cors TP

Cors Teatre Principal

December 21st & 22nd

28 Dec

Zona inundable

Wednesday, 28/12/2022 20:00

Zona inundable

Marta Barceló - TNC

Wednesday, 28/12/2022 20:00

29 Dec

Desconcerto

Thursday, 29/12/2022 20:00

Desconcerto

Jordi Purti - Orthemis Orchestra

Thursday, 29/12/2022 20:00

4 Jan 2023

Paüra

Wednesday, 4/01/2023 20:00

Paüra

Lucas Escobedo

Wednesday, 4/01/2023 20:00

7 Jan 2023

Tocar mare

Saturday, 7/01/2023 20:00

Tocar mare

Marta Barceló

Saturday, 7/01/2023 20:00

13–15 Jan 2023

Les maleïdes

January 13th–15th 2023

Les maleïdes

Sergio Baos

January 13th–15th 2023

22 Jan 2023

El mar: Visió d'uns nens que no l'han vist mai

Sunday, 22/01/2023 18:00

El mar: Visió d'uns nens que no l'han vist mai

Xabi Bobés

Sunday, 22/01/2023 18:00

28 Jan 2023

Man Ray

Saturday, 28/01/2023 20:00

Man Ray

Taiat Dansa

Saturday, 28/01/2023 20:00

29 Jan 2023

Concert Any Fuster

Sunday, 29/01/2023 18:00

Concert Any Fuster

Consell de Mallorca

Sunday, 29/01/2023 18:00

20–24 Feb 2023

La Bohème, G. Puccini

February 20th–24th 2023

La Bohème, G. Puccini

XXXVII Temporada d'Ópera

February 20th–24th 2023

17–19 Mar 2023

Reis del món

March 17th–19th 2023

Reis del món

Sebastià Alzamora / José Martret

March 17th–19th 2023

25 Mar 2023

La tempesta

Saturday, 25/03/2023 20:00

La tempesta

Institut Valencià de Cultura

Saturday, 25/03/2023 20:00

31 Mar 2023

Concert de Pasqua

Friday, 31/03/2023 20:00

Concert de Pasqua

XXXVII Temporada d'Ópera

Friday, 31/03/2023 20:00

8 Apr 2023

Sonoma

Saturday, 8/04/2023 20:00

Sonoma

La Veronal

Saturday, 8/04/2023 20:00

21–22 Apr 2023

Terra baixa

April 21st & 22nd 2023

Terra baixa

Àngel Guimerà / Carme Portaceli

April 21st & 22nd 2023

17–21 Jun 2023

La Traviata, G. Verdi

June 17th–21st 2023

La Traviata, G. Verdi

XXXVII Temporada d'Ópera

June 17th–21st 2023

Fundació Teatre Principal de Palma
Carrer de la Riera 07003 Palma
Telephone: 971219696
Email: taquilla@teatreprincipal.com

Follow us!

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered by