This website uses cookies to obtain statistical data about its users browsing habits. If you continue browsing we consider you accept their use.
You will always be able to revoke your consent and get more information here.

Hide
Online ticketing sales
Welcome to our online ticketing system.
Here, you can get your tickets in a simple way.

1–8 Mar

Carmen

March 1st–8th

Carmen

G. Bizet

March 1st–8th

3 Mar

XI Mostra de Cinema de Muntanya de Palma

Tuesday, 3/03/2020 19:00

XI Mostra de Cinema de Muntanya de Palma

The Undamage/ Menorca, reserva de la biosfera

Tuesday, 3/03/2020 19:00

5–7 Mar

Quan els crancs portin talons

March 5th–7th

Quan els crancs portin talons

Laura Tajada i Escarlata Circus

March 5th–7th

10 Mar

Ombra

Tuesday, 10/03/2020 20:00

Ombra

Concerts a la Petita

Tuesday, 10/03/2020 20:00

13–14 Mar

Tirant

March 13th & 14th

Tirant

Joanot Martorell

March 13th & 14th

15 Mar

Negrata de merda

Sunday, 15/03/2020 20:00

Negrata de merda

La Pulpe Teatro

Sunday, 15/03/2020 20:00

17 Mar

Joan Isaac

Tuesday, 17/03/2020 20:00

Joan Isaac

Concerts a la Petita - Barnasants

Tuesday, 17/03/2020 20:00

20–22 Mar

Así bailan las putas

March 20th–22nd

Así bailan las putas

Creació de Sixto Paz, J. Beltrán i A. Chichilla

March 20th–22nd

24 Mar

Homenatge a Ginovart

Tuesday, 24/03/2020 20:00

Homenatge a Ginovart

PHONA Cicle de Noves Músiques de Mallorca

Tuesday, 24/03/2020 20:00

27 Mar 4 Apr

Clitemnestra, la casa dels noms

March 27th – April 4th

Clitemnestra, la casa dels noms

Agustí Villaronga

March 27th – April 4th

1 Apr

Papel

Wednesday, 1/04/2020 20:00

Papel

Ventrículo Veloz

Wednesday, 1/04/2020 20:00

7 Apr

Marala Trío

Tuesday, 7/04/2020 20:00

Marala Trío

Concerts a la Petita

Tuesday, 7/04/2020 20:00

8 Apr

Memorial de Setmana Santa

Wednesday, 8/04/2020 20:00

Memorial de Setmana Santa

Toni Gomila diu Blai Bonet

Wednesday, 8/04/2020 20:00

11 Apr

Stabat Mater

Saturday, 11/04/2020 12:00

Stabat Mater

Orquestra de Cambra de Mallorca

Saturday, 11/04/2020 12:00

11 Apr

Dolça Sodoma meva

Saturday, 11/04/2020 20:00

Dolça Sodoma meva

Enka Alonso

Saturday, 11/04/2020 20:00

17–19 Apr

Excalibur i altres històries d'animals morts

April 17th–19th

Excalibur i altres històries d'animals morts

Hermanas Picohueso

April 17th–19th

25 Apr Several
sessions

Polzet

Saturday, April 25th, 2020

Polzet

Zum-Zum Teatre

Saturday, April 25th, 2020

26 Apr 3 May

Lucia di Lammermoor

April 26th – May 3rd

Lucia di Lammermoor

G. Donizetti

April 26th – May 3rd

30 Apr

Nixie (deep inside) (Palma amb la dansa)

Thursday, 30/04/2020 20:00

Nixie (deep inside) (Palma amb la dansa)

Eulàlia Bergadà

Thursday, 30/04/2020 20:00

2 May

A vore (Palma amb la dansa)

Saturday, 2/05/2020 20:00

A vore (Palma amb la dansa)

Ramon Balagué i Sonia Gómez & Astrio

Saturday, 2/05/2020 20:00

5 May

Laberint Striptease

Tuesday, 5/05/2020 20:00

Laberint Striptease

XXII Festival de Poesia de la Mediterrània

Tuesday, 5/05/2020 20:00

6 May

On Goldberg variations (Palma amb la dansa)

Wednesday, 6/05/2020 20:00

On Goldberg variations (Palma amb la dansa)

Mal Pelo

Wednesday, 6/05/2020 20:00

7 May

Vladivostok

Thursday, 7/05/2020 20:00

Vladivostok

XXII Festival Poesia de la Mediterrània

Thursday, 7/05/2020 20:00

8 May

Cant Cósmic

Friday, 8/05/2020 20:00

Cant Cósmic

Festival Poeia

Friday, 8/05/2020 20:00

9 May

Resilienza d'Amore - Rossy de Palma

Saturday, 9/05/2020 20:00

Resilienza d'Amore - Rossy de Palma

XXII Festival de Poesia de la Mediterrània

Saturday, 9/05/2020 20:00

10 May

Festa de la Poesia

Sunday, 10/05/2020 18:00

Festa de la Poesia

Cloenda XXII Festival de Poesia de la Mediterrània

Sunday, 10/05/2020 18:00

11 May

Aniversari Escola de Música i Danses de Mallorca

Monday, 11/05/2020 20:00

Aniversari Escola de Música i Danses de Mallorca

Monday, 11/05/2020 20:00

14–15 May

2062 (Festival de Teresetes)

May 14th & 15th

2062 (Festival de Teresetes)

Karla Kracht & Andrés Beladiez

May 14th & 15th

16 May

Història d'un mitjò (Festival de Teresetes)

Saturday, 16/05/2020 12:30

Història d'un mitjò (Festival de Teresetes)

La canica Teatro de títeres

Saturday, 16/05/2020 12:30

17 May

Concert Joan Dausá

Sunday, 17/05/2020 18:00

Concert Joan Dausá

Presentació del disc: Ara Som Gegants

Sunday, 17/05/2020 18:00

22–24 May

Guaret

May 22nd–24th

Guaret

Pedro Mas / José Martret

May 22nd–24th

27 May

Veus Emergents

Wednesday, 27/05/2020 20:00

Veus Emergents

Lectura Dramatitzada

Wednesday, 27/05/2020 20:00

29–31 May

Els Ocells

May 29th–31st

Els Ocells

La Calòrica

May 29th–31st

6 Jun Several
sessions

Ficcions

Saturday, June 6th, 2020

Ficcions

Lectura Dramatitzada

Saturday, June 6th, 2020

9 Jun

Ferran Palau and Salvatge Cor

Tuesday, 9/06/2020 20:00

Ferran Palau and Salvatge Cor

Concerts a la Petita

Tuesday, 9/06/2020 20:00

10–14 Jun

La flauta màgica (Die Zauberflöte)

June 10th–14th

La flauta màgica (Die Zauberflöte)

W. A. Mozart

June 10th–14th

13 Jun

Nosaltres

Saturday, 13/06/2020 20:00

Nosaltres

Lectura Dramatitzada

Saturday, 13/06/2020 20:00

16 Jun

Som Tantíssimes

Tuesday, 16/06/2020 20:00

Som Tantíssimes

Tuesday, 16/06/2020 20:00

20–21 Jun

Achterland

June 20th & 21st

Achterland

Anne Teresa De Keersmaeker / Rosas

June 20th & 21st

24–25 Jun

Why? Théâtre des Bouffes du Nord

June 24th & 25th

Why? Théâtre des Bouffes du Nord

Peter Brook and Marie-Hélène Estienne

June 24th & 25th

27 Jun

Concert Fi de Curs

Saturday, 27/06/2020 20:00

Concert Fi de Curs

Cors TP

Saturday, 27/06/2020 20:00

28 Jun Several
sessions

Conservando memoria

Sunday, June 28th, 2020

Conservando memoria

El Patio Teatro

Sunday, June 28th, 2020

3 Jul

La brigada invisible

Friday, 3/07/2020 20:00

La brigada invisible

Lectura Dramatitzada

Friday, 3/07/2020 20:00

4–5 Jul

Las canciones

July 4th & 5th

Las canciones

Pablo Messiez - El Pavón Teatro Kamikaze

July 4th & 5th

9 Jul

El comte Lletraferit

Thursday, 9/07/2020 19:00

El comte Lletraferit

Espectacle de Fi de Curs

Thursday, 9/07/2020 19:00

12 Jul

La croada dels nins

Sunday, 12/07/2020 19:00

La croada dels nins

Espectacle de Fi de Curs

Sunday, 12/07/2020 19:00

16 Jul

Juan Perro

Thursday, 16/07/2020 20:00

Juan Perro

Closing season concert

Thursday, 16/07/2020 20:00

Fundació Teatre Principal de Palma
Carrer de la Riera 07003 Palma
Telephone: 971219700
E-mail: taquillatp@teatreprincipal.com

Follow us!

Disclaimer
Cookies policy
Do you have a gift card?

Powered byKoobin