Aquest lloc web fa servir galetes per a obtenir dades estadístiques de la navegació dels seus usuaris. Si continueu navegant considerem que accepteu el seu ús.
Sempre podreu revocar el vostre consentiment i obtenir més informació aquí.

Amaga
Compra d'entrades online
Benvinguts al nostre sistema de venda d'entrades online.
Aquí podreu obtenir les vostres entrades d'una manera senzilla i pràctica.

17 oct

Las alegrías

17 octubre 20.00 h

Las alegrías

Paula Quintana

17 octubre 20.00 h

19–20 oct

Andrea Pixelada

19 i 20 d'octubre

Andrea Pixelada

Cristina Clemente

19 i 20 d'octubre

24–27 oct

La Malcontenta

24–27 d'octubre

La Malcontenta

Sebastiá Alzamora

24–27 d'octubre

26 oct

La espina que quiso ser flor

26 octubre 20.00 h

La espina que quiso ser flor

Danza

26 octubre 20.00 h

28 oct

40 Encontre Internacional de compositors

28 octubre 20.00 h

40 Encontre Internacional de compositors

Fundació ACA

28 octubre 20.00 h

29–30 oct

Oso Leone

29 i 30 d'octubre

Oso Leone

Concerts a la Petita

29 i 30 d'octubre

1–2 nov

Lehman Trilogy

1 i 2 de novembre

Lehman Trilogy

Peris-Mencheta

1 i 2 de novembre

3 nov

Irene i la terra adormida

3 novembre 18.00 h

Irene i la terra adormida

Fundació Mallorca Literária

3 novembre 18.00 h

5 nov

Gabriel Fiol presenta Cello Works 2

5 novembre 20.00 h

Gabriel Fiol presenta Cello Works 2

Concerts a la Petita

5 novembre 20.00 h

8 nov

inTarsi

8 novembre 20.00 h

inTarsi

Compañía de Circo "eia"

8 novembre 20.00 h

9 nov

Sonrisa Médica

9 novembre 18.00 h

Sonrisa Médica

Una història de nassos "25è aniversari"

9 novembre 18.00 h

10 nov Diverses
sessions

Blink Flash Duncan

diumenge, 10 de novembre de 2019

Blink Flash Duncan

Festival El més petit de tots

diumenge, 10 de novembre de 2019

10 nov

Nenes i nens

10 novembre 18.00 h

Nenes i nens

Anna Sahun

10 novembre 18.00 h

12 nov

10 Anys de Ceremoney

12 novembre 20.00 h

10 Anys de Ceremoney

Concerts a la Petita

12 novembre 20.00 h

14 nov

Marat-Sade

14 novembre 20.00 h

Marat-Sade

Sa Boira, companyia d'ONCE

14 novembre 20.00 h

16 nov

Mariachis

16 novembre 20.00 h

Mariachis

Pablo Remón

16 novembre 20.00 h

17 nov

My Neighbor Sky

17 novembre 18.00 h

My Neighbor Sky

Oguri i Andrés Corchero

17 novembre 18.00 h

19 nov

40 Encontre Internacional de Compositors Fundació ACA

19 novembre 20.00 h

40 Encontre Internacional de Compositors Fundació ACA

Jean Pierre Dupuy

19 novembre 20.00 h

21 nov

Andrea Motis

21 novembre 20.00 h

Andrea Motis

Do outro lado do azul

21 novembre 20.00 h

22 nov

Casa de nines, 20 anys després

22 novembre 20.00 h

Casa de nines, 20 anys després

A partir del clàssic d'Henrik Ibsen

22 novembre 20.00 h

23–24 nov

El jardí de les ments despertes (Instal·lació per a nadons)

23 i 24 de novembre

El jardí de les ments despertes (Instal·lació per a nadons)

Festival El més petit de tots

23 i 24 de novembre

Passis cada 45min. Edat específica nadons de 0 a 12 mesos.
23 nov

El viaje de Ulises

23 novembre 18.00 h

El viaje de Ulises

Gorakada

23 novembre 18.00 h

27 nov

1a Edició dels Premis Mallorca de Cinema

27 novembre 20.00 h

1a Edició dels Premis Mallorca de Cinema

Consell de Mallorca

27 novembre 20.00 h

28 nov

Likes

28 novembre 20.00 h

Likes

Núria Guiu

28 novembre 20.00 h

29 nov

Una gossa en un descampat

29 novembre 20.00 h

Una gossa en un descampat

Cláudia Cedó/Sala Beckett

29 novembre 20.00 h

30 nov 1 des

Els bràquets d'Afrodita, l'acne d'Atenea i la miopia d'Hera (Episodi III)

30 de novembre i 1 de desembre

Els bràquets d'Afrodita, l'acne d'Atenea i la miopia d'Hera (Episodi III)

As Marias

30 de novembre i 1 de desembre

5–6 des

Vida

5 i 6 de desembre

Vida

Javier Aranda

5 i 6 de desembre

5–6 des

El diluvi de Noè

5 i 6 de desembre

El diluvi de Noè

Benjamin Britten

5 i 6 de desembre

8 des

Dàmaris Gelabert

8 desembre 17.00 h

Dàmaris Gelabert

En concert!

8 desembre 17.00 h

11 des

Joana Gomila

11 desembre 20.00 h

Joana Gomila

Concerts a la Petita

11 desembre 20.00 h

13 des

Manel

13 desembre 21.00 h
Exhaurides

Manel

Concert presentació del disc "Per la bona gent"

13 desembre 21.00 h

Exhaurides
14 des

Jauría

14 desembre 20.00 h

Jauría

Miguel del Arco

14 desembre 20.00 h

17 des

Júlia Colom i Toni Vaquer

17 desembre 20.00 h

Júlia Colom i Toni Vaquer

Concert a la Petita

17 desembre 20.00 h

20–21 des

Concert de Nadal

20 i 21 de desembre

Concert de Nadal

Cors del Teatre Principal

20 i 21 de desembre

26–27 des

Rostoll Cremat

26 i 27 de desembre

Rostoll Cremat

Toni Gomila

26 i 27 de desembre

2 gen 2020

Playoff

2 gener 20.00 h

Playoff

LaJoven

2 gener 20.00 h

3–4 gen 2020

Romancero gitano

3 i 4 de gener de 2020

Romancero gitano

Federico García Lorca

3 i 4 de gener de 2020

11–12 gen 2020

Les variacions Bildelberg

11 i 12 de gener de 2020

Les variacions Bildelberg

Oriol Grau

11 i 12 de gener de 2020

24–25 gen 2020

Luciérnagas

24 i 25 de gener de 2020

Luciérnagas

Cecilia Morano

24 i 25 de gener de 2020

30 gen 2020

Plantes,pols i vent

30 gener 20.00 h

Plantes,pols i vent

Miquel Ángel Raió

30 gener 20.00 h

Desenvolupat perKoobin