Aquest lloc web fa servir galetes per a obtenir dades estadístiques de la navegació dels seus usuaris. Si continueu navegant considerem que accepteu el seu ús.
Sempre podreu revocar el vostre consentiment i obtenir més informació aquí.

Amaga
Compra d'entrades online
Benvinguts al nostre sistema de venda d'entrades online.
Aquí podreu obtenir les vostres entrades d'una manera senzilla i pràctica.

17–18 de set.

Souvenir

17 i 18 de setembre

Souvenir

Joan Fullana / El somni produccions

17 i 18 de setembre

25 de set.

La casa de los espíritus

dissabte, 25/09/2021 20.00 h

La casa de los espíritus

Isabel Allende / Carme Portaceli

dissabte, 25/09/2021 20.00 h

28 de set.

Pilow Queens

dimarts, 28/09/2021 20.00 h

Pilow Queens

Presentació ‘In Waiting’ - SonsDeNit 2021

dimarts, 28/09/2021 20.00 h

1 d’oct.

Filumena Marturano

divendres, 1/10/2021 20.00 h

Filumena Marturano

Eduardo De Filippo / Oriol Broggi

divendres, 1/10/2021 20.00 h

8–9 d’oct.

Karaoke Elusia

8 i 9 d'octubre

Karaoke Elusia

Oriol Puig

8 i 9 d'octubre

15–17 d’oct.

Primavera de bèsties

15–17 d'octubre

Primavera de bèsties

Miquel Mas Fiol

15–17 d'octubre

19 d’oct.

Lionel Marchetti

dimarts, 19/10/2021 20.00 h

Lionel Marchetti

Fundació ACA

dimarts, 19/10/2021 20.00 h

20–24 d’oct.

L'elisir d'amore - Donizetti

20–24 d'octubre

L'elisir d'amore - Donizetti

XXXVI Temporada d’òpera

20–24 d'octubre

29 d’oct.

L’oncle Vània

divendres, 29/10/2021 20.00 h

L’oncle Vània

Anton Txékhov / Oskaras Koršunovas

divendres, 29/10/2021 20.00 h

30 d’oct.

Canto jo i la muntanya balla

dissabte, 30/10/2021 20.00 h

Canto jo i la muntanya balla

Irene Solà / Guillem Albà i Joan Arqué

dissabte, 30/10/2021 20.00 h

3 de nov.

Beatriz Ferreira

dimecres, 3/11/2021 20.00 h

Beatriz Ferreira

Fundació ACA

dimecres, 3/11/2021 20.00 h

6–7 de nov.

Descripció d'un paisatge

6 i 7 de novembre

Descripció d'un paisatge

Josep Maria Benet i Jornet / Toni Casares

6 i 7 de novembre

12 de nov.

Xanguito

divendres, 12/11/2021 20.00 h

Xanguito

Concert

divendres, 12/11/2021 20.00 h

14 de nov.

Alguns dies d’ahir

diumenge, 14/11/2021 18.00 h

Alguns dies d’ahir

Jordi Casanovas / Ferran Utzet

diumenge, 14/11/2021 18.00 h

17 de nov.

Alternatilla Jazz Women

dimecres, 17/11/2021 20.00 h

Alternatilla Jazz Women

dimecres, 17/11/2021 20.00 h

19–21 de nov.

La contínua

19–21 de novembre

La contínua

Mariantònia Oliver

19–21 de novembre

20 de nov.

Dervish

dissabte, 20/11/2021 20.00 h

Dervish

En concert

dissabte, 20/11/2021 20.00 h

26–27 de nov.

Ocaña, Reina de Las Ramblas

26 i 27 de novembre

Ocaña, Reina de Las Ramblas

Marc Rosich / Marc Sambola

26 i 27 de novembre

3 de des.

Jutipiris

divendres, 3/12/2021 20.00 h

Jutipiris

Catalina Florit / Espai El Tub

divendres, 3/12/2021 20.00 h

4 de des.

Sa Pesta 2020

dissabte, 4/12/2021 20.00 h

Sa Pesta 2020

Pere Capellà, adaptació de Miquel Mas Fiol

dissabte, 4/12/2021 20.00 h

5 de des.

Highlands

diumenge, 5/12/2021 18.00 h

Highlands

Mal Pelo

diumenge, 5/12/2021 18.00 h

6 de des.

Roberto Fonseca

dilluns, 6/12/2021 20.00 h

Roberto Fonseca

Alternatilla Jazz in Mallorca

dilluns, 6/12/2021 20.00 h

11 de des.

It's a wrap (KUBRICK IS DEAD)

dissabte, 11/12/2021 20.00 h

It's a wrap (KUBRICK IS DEAD)

La intrusa / Virginia García / Damián Muñoz

dissabte, 11/12/2021 20.00 h

17–19 de des.

La darrera opció

17–19 de desembre

La darrera opció

Clara Ingold

17–19 de desembre

28 de des.

Màquina Gramòptica Universal

dimarts, 28/12/2021 18.00 h

Màquina Gramòptica Universal

Marino i Marini

dimarts, 28/12/2021 18.00 h

30 de des.

Save The Temazo

dijous, 30/12/2021 20.00 h

Save The Temazo

Col-lectiu F.R.E.N.È.T.I.C

dijous, 30/12/2021 20.00 h

Fundació Teatre Principal de Palma
Carrer de la Riera 07003 Palma
Telèfon: 971219696
Correu electrònic: taquilla@teatreprincipal.com
CIF G57076812

Segueix-nos!

Avís legal
Política de galetes
Tens una targeta regal?

Desenvolupat per