Aquest lloc web fa servir galetes per a obtenir dades estadístiques de la navegació dels seus usuaris. Si continueu navegant considerem que accepteu el seu ús.
Sempre podreu revocar el vostre consentiment i obtenir més informació aquí.

Amaga
Compra d'entrades online
Benvinguts al nostre sistema de venda d'entrades online.
Aquí podreu obtenir les vostres entrades d'una manera senzilla i pràctica.

23 set

Gala cloenda del certamen d'arts de la Gent Gran

23 setembre 19.00 h 
Exhaurides

Gala cloenda del certamen d'arts de la Gent Gran

Institut Mallorquí d'Afers Socials

23 setembre 19.00 h 

Exhaurides
27 set

La nit de Catalina Homar

27 setembre 20.00 h 

La nit de Catalina Homar

Fira B!

27 setembre 20.00 h 

28 set

En contrucción

28 setembre 20.30 h 

En contrucción

Fira B!

28 setembre 20.30 h 

28 set

Tales of the body

28 setembre 22.00 h 

Tales of the body

Fira B!

28 setembre 22.00 h 

29 set

Las muchísimas

29 setembre 20.30 h 

Las muchísimas

Fira B!

29 setembre 20.30 h 

29 set

La classe

29 setembre 22.00 h 

La classe

Fira B!

29 setembre 22.00 h 

30 set

Sentinel

30 setembre 12.00 h 

Sentinel

Fira B!

30 setembre 12.00 h 

30 set

1'28

30 setembre 13.30 h 

1'28

Fira B!

30 setembre 13.30 h 

5 oct 4 dies
més

Rostoll Cremat

5-7, 13 i 14 d'octubre

Rostoll Cremat

Toni Gomila

5-7, 13 i 14 d'octubre

10 oct

The Marzipan Man

10 octubre 20.00 h 

The Marzipan Man

Concerts a la Petita

10 octubre 20.00 h 

11 oct

Vida i mort d'un arquitecte

11 octubre 20.00 h 

Vida i mort d'un arquitecte

Documental - Presidència Consell de Mallorca

11 octubre 20.00 h 

20 oct 1 dia
més

Biblioteca de cuerdas y nudos

20 i 21 d'octubre

Biblioteca de cuerdas y nudos

José Antonio Portillo

20 i 21 d'octubre

Recomanam com a màxim una entrada d'adult per a cada una entrada de menor de 12 anys. Gràcies!
20 oct 1 dia
més

Biblioteca de ruidos y sonidos

20 i 21 d'octubre

Biblioteca de ruidos y sonidos

José Antonio Portillo i Enric Monfort

20 i 21 d'octubre

Recomanam com a màxim una entrada d'adult per a cada una entrada de menor. Gracies!
26 oct

Un tercer lugar

26 octubre 20.00 h 

Un tercer lugar

Denise Despeyroux

26 octubre 20.00 h 

28 oct

Sin baile no hay paraíso

28 octubre 18.00 h 

Sin baile no hay paraíso

Pere Faura

28 octubre 18.00 h 

1 nov 1 dia
més

Transbord

1 i 2 de novembre

Transbord

Malvasia Produccions

1 i 2 de novembre

3 nov

Morgan

3 novembre 20.00 h 

Morgan

Air

3 novembre 20.00 h 

10 nov 1 dia
més

Refugi

10 i 11 de novembre

Refugi

Clownidoscopio Teatre

10 i 11 de novembre

9 nov

La omisión de la familia Coleman

9 novembre 20.00 h 

La omisión de la familia Coleman

Claudio Tolcachir/ Timbre 4

9 novembre 20.00 h 

14 nov

Lisa Knapp & Oliva Trencada

14 novembre 20.00 h 

Lisa Knapp & Oliva Trencada

Folk you! Concerts a la Petita

14 novembre 20.00 h 

15 nov

Fang

15 novembre 20.00 h 

Fang

Animal Religion

15 novembre 20.00 h 

17 nov

Niño de Elche

17 novembre 20.00 h 

Niño de Elche

Antología del cante flamenco heterodoxo

17 novembre 20.00 h 

22 nov

Marcin Wasilewski Trío

22 novembre 20.00 h 

Marcin Wasilewski Trío

Alternatilla Jazz

22 novembre 20.00 h 

24 nov

Ahora todo es noche

24 novembre 20.00 h 

Ahora todo es noche

La Zaranda

24 novembre 20.00 h 

26 nov

Tartufo (Sa Boira)

26 novembre 20.00 h 

Tartufo (Sa Boira)

ONCE

26 novembre 20.00 h 

29 nov 1 dia
més

Re-cor

29 i 30 de novembre

Re-cor

Disset Teatre

29 i 30 de novembre

1 des

La ternura

1 desembre 20.00 h 

La ternura

Alfredo Sanzol

1 desembre 20.00 h 

5 des

Cantata El rei en Jaume I de Parera Fons

5 desembre 20.00 h 

Cantata El rei en Jaume I de Parera Fons

Cor del Teatre Principal / OSIB

5 desembre 20.00 h 

8 des

Fla.co.men

8 desembre 20.00 h 

Fla.co.men

Israel Galván

8 desembre 20.00 h 

13 des 1 dia
més

Rebota, rebota y en tu cara explota

13 i 14 de desembre

Rebota, rebota y en tu cara explota

Agnés Mateus / Quim Tarrida

13 i 14 de desembre

15 des Diverses
sessions

Concert de Nadal

15 de desembre

Concert de Nadal

Cors del Teatre Principal

15 de desembre

18 des

The Prussians

18 desembre 20.00 h 

The Prussians

Concerts a la Petita

18 desembre 20.00 h 

19 des

Festival de Villancicos

19 desembre 20.00 h 

Festival de Villancicos

Federació de cases regionals

19 desembre 20.00 h 

22 des

Nit de Cultura 2018

22 desembre 20.00 h 

Nit de Cultura 2018

Obra Cultural Balear

22 desembre 20.00 h 

26 des 1 dia
més

Jane Eyre

26 i 27 de desembre

Jane Eyre

Carme Portacelli / Teatre Lliure

26 i 27 de desembre

27 des 1 dia
més

Cafuné

27 i 28 de desembre

Cafuné

Du'K'tO

27 i 28 de desembre

29 des

Diada de Mallorca

29 desembre 20.00 h 

Diada de Mallorca

Acte institucional del Consell de Mallorca

29 desembre 20.00 h 

4 gen 2019

Maico / The Wheels Simfònic

4 gener 20.00 h 

Maico / The Wheels Simfònic

Orquestra de cambra de Mallorca

4 gener 20.00 h 

20 gen 2019

Premis Ciutat de Palma

20 gener 20.00 h 

Premis Ciutat de Palma

Gala de lliuraments dels guardons, Ajuntament de Palma

20 gener 20.00 h 

26 gen 2019 4 dies
més

Mar de fons

26 i 27 de gener de 2019 | 1-3 de febrer de 2019

Mar de fons

Iguana Teatre

26 i 27 de gener de 2019 | 1-3 de febrer de 2019

3 feb 2019 Diverses
sessions

Collage y acción

3 de febrer de 2019

Collage y acción

Macarena Recuerda

3 de febrer de 2019

7 feb 2019

Gala de l'Esport

7 febrer 20.00 h  *

Gala de l'Esport

Cultura, Patrimoni i Esports del Consell de Mallorca

7 febrer 20.00 h  *

8 feb 2019

El tratamiento

8 febrer 20.00 h 

El tratamiento

Teatro Kamikaze

8 febrer 20.00 h 

9 feb 2019

Els ulls dels altres

9 febrer 20.00 h 

Els ulls dels altres

Sadurní Vergés - Lectura dramatitzada

9 febrer 20.00 h 

12 feb 2019

Sheela Gathright & Palma Groove Project

12 febrer 20.00 h 

Sheela Gathright & Palma Groove Project

Concerts a la Petita

12 febrer 20.00 h 

16 feb 2019 3 dies
més

ESADIB

16, 17, 23 i 24 de febrer de 2019

ESADIB

Tallers dels alumnes de 4t curs

16, 17, 23 i 24 de febrer de 2019

5 mar 2019

Zulu Zulu

5 març 20.00 h 

Zulu Zulu

Concerts a la Petita

5 març 20.00 h 

7 mar 2019

X Mostra de Cinema de Muntanya de Palma 2019

7 març 18.00 h 

X Mostra de Cinema de Muntanya de Palma 2019

Natprojectes

7 març 18.00 h 

7 mar 2019 1 dia
més

El resistente y delicado hilo musical

7 i 9 de març de 2019

El resistente y delicado hilo musical

Amalia Fernández

7 i 9 de març de 2019

17 mar 2019 Diverses
sessions

Sensacional

17 de març de 2019

Sensacional

ImaginArt

17 de març de 2019

Espectacle recomanat per a infants de 18 mesos fins a 3 anys. Aforament de cada passis limitat a 20 bebés.
Es recomana que cada bebé estigui acompanyat d'un adult. Bebé i adult han de comprar entrada.
Gràcies!
22 mar 2019 1 dia
més

Please, continue (Hamlet)

22 i 23 de març de 2019

Please, continue (Hamlet)

Roger Bernat

22 i 23 de març de 2019

30 mar 2019

Pla-dur

30 març 20.00 h 

Pla-dur

Atzur

30 març 20.00 h 

6 abr 2019 Diverses
sessions

Vania

6 d'abril de 2019

Vania

Àlex Rigola

6 d'abril de 2019

Espectacle en espai especial. Entrades sense numerar.
11 abr 2019 1 dia
més

Fairfly

11 i 12 d'abril de 2019

Fairfly

La Calòrica

11 i 12 d'abril de 2019

27 abr 2019

Las hermanas Verán

27 abril 20.00 h 

Las hermanas Verán

Andrea Cruz

27 abril 20.00 h 

2 mai 2019

Una introducción

2 maig 20.00 h 

Una introducción

Olga de Soto

2 maig 20.00 h 

8 mai 2019 6 dies
més

No em va fer Joan Brossa

8-14 de maig de 2019

No em va fer Joan Brossa

cabosanroque

8-14 de maig de 2019

Instal·lació artística. Aforament limitat.
9 mai 2019

Mayte Martín

9 maig 20.00 h 

Mayte Martín

alCANTARaMANUEL

9 maig 20.00 h 

11 mai 2019

Kind

11 maig 20.00 h 

Kind

Peeping Tom

11 maig 20.00 h 

12 mai 2019

Festa de la Poesia

12 maig 19.00 h 

Festa de la Poesia

Recital amb acompanyament de piano

12 maig 19.00 h 

17 mai 2019

Re-cor

17 maig 21.30 h 

Re-cor

XXI Festival de Teresetes

17 maig 21.30 h 

18 mai 2019

Go!

18 maig 21.30 h 

Go!

XXI Festival de Teresetes

18 maig 21.30 h 

24 mai 2019 1 dia
més

El castigo sin venganza

24 i 25 de maig de 2019

El castigo sin venganza

Compañía Nacional de Teatro Clásico

24 i 25 de maig de 2019

28 mai 2019

El petit de Cal Eril

28 maig 20.00 h 

El petit de Cal Eril

Concert - Festival de poesia

28 maig 20.00 h 

30 mai 2019

Andreu Riera i Antònia Vicens

30 maig 20.00 h 

Andreu Riera i Antònia Vicens

30 maig 20.00 h 

1 jun 2019

Joan Miquel Oliver & Friends

1 juny 20.00 h 

Joan Miquel Oliver & Friends

David Rodríguez, Joana Gomila, Leonmanso, Miquel Serra, ...

1 juny 20.00 h 

29 jun 2019

Concert de Fi de Curs

29 juny 20.00 h 

Concert de Fi de Curs

Cors del Teatre Principal

29 juny 20.00 h 

5 jul 2019

Fi de Curs - Aula teatral del Cor Petitons

5 juliol 18.00 h 

Fi de Curs - Aula teatral del Cor Petitons

5 juliol 18.00 h 

6 jul 2019

Fi de Curs - Aula teatral dels Cors Infantil i Juvenil

6 juliol 20.00 h 

Fi de Curs - Aula teatral dels Cors Infantil i Juvenil

Cors del Teatre Principal

6 juliol 20.00 h 

Pròxims espectacles

7 jun 2019

Gregory Kunde

7 juny 20.00 h 
Properament

Gregory Kunde

XXXIII Temporada d'òpera

7 juny 20.00 h 

Properament
Fundació Teatre Principal de Palma
Carrer de la Riera 07003 Palma
Telèfon: 971219700
Correu electrònic: taquillatp@teatreprincipal.com
CIF G57076812

Segueix-nos!

Avís legal
Política de galetes
Desenvolupat perKoobin